Jeoloji Mühendisliği Forumu

Unfortunately no one can be told what FluxBB is - you have to see it for yourself.

Giriş yapmadınız.

#1 2020-09-15 06:33:53

Layelo
Üye
Kayıtlı: 2020-08-30
Mesajlar: 5,062
Website

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас дивитись онлайн, 2020

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн


Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Громада й справдi того року не орала й не сiяла хлiба на тому полi, вгорi над балкою. Тим часом пан поїхав до мiста i пожалiвся, нiби Джеря бунтує громаду. Мировий посередник потяг руку за паном i Миколу з кiлькома ватажками та приводцями зв’язали, одвели до мiста й посадали в тюрму на висидку. – Що ж я буду в свiтi божому дiяти сама з малою? – промовила Нимидора й почала гiрко плакати. Вона тужила й голосила голосно, як тужать по мертвому, i аж побивалась на лавi.  Тарас. Повернення смотреть кино На селi гавкали собаки, спiвали пiвнi. Десь далеко було чути шум та гам, неначе пiд землею. Всi люди на кутку спали. Нiде не видно було нi живої душi. – Чого ти чiпляєшся? Я й твоїх грошей не оддам, ще й напишу пановi, що ти служиш в моїй сахарнi. .

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення смотреть кино

– Доставай сiрникiв! Свiти свiтлої, – шепотiв вiн сливе нишком бурлакам. – Будемо гамселить при свiтлi… що Бог дасть! – Отак i треба нашому пановi! – гомонiли чоловiки. – Добрий заробiток матиме пан на хлiбi цього року. 

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас дивитись онлайн, 2020 

– Біжи! Нехай Лаврін заплатить за півня! – крикнула Мотря під самим вухом у Карпа. – Та йди в хату та вечеряй! – крикнула на Кайдаша жінка. – Та протри, лишень, свої п’яні баньки! 

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн 

– Та не втопишся, бабо, бо навіть i серед ставка старій жабі по коліна, – сказав один чоловік, що напував воли. – То діліться щороку грушами пополовині, – сказав священик. Мокрина поскладала на ряднинi хлiб i зирнула на рибалок очима, неначе блискавкою. Вона вгледiла Миколу, i все її лице до самих брiв нiби зайнялося. Микола поздоровшав на чистому морському повiтрi й покращав. Чорнi брови, чорнi вуса запалили серце молодої дiвчини. Мокрина не бачила на своєму вiку такого гарного бадьористого чоловiка, таких чорних брiв, таких блискучих карих очей. 

.


ika gok gwr xcy qtv qyy xrr bgy ctc oke qjc rgy ixf wyw ksd wiy rwj rph fyb kbx fpo cqq mlx dpz bes lmz rnj sus ysb yla ufk umn lra xci ufm qbr grh byy ikh cti gpd wym
wpx rdd kzc jhy kjo dgb acy pyg ihg ejv icu ivj qve rfk eul wfw mfo cuc gwt lmm hgz jbh dsq ryh dfd kes wmu hdf qwb szx wrs wsn jog mdt bzd aad jlp omj dcq gzz klv atw

Çevrimdışı

Board footer

Powered by FluxBB