Jeoloji Mühendisliği Forumu

Unfortunately no one can be told what FluxBB is - you have to see it for yourself.

Giriş yapmadınız.

#1 2020-09-15 08:59:46

Layelo
Üye
Kayıtlı: 2020-08-30
Mesajlar: 5,062
Website

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Фільм Тарас. Повернення  Фільм Тарас. Повернення

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн


Тарас. Повернення смотреть онлайн  Романтично-драматична кіносага "Тарас. Повернення" у Всеукраїнському прокаті з 24 вересня. Підтримаймо Тараса та мистецьке українське кіно національного значення! – Чому ж нi? Чим же Варка тобi не до пари?  Художній фільм "Тарас. Повернення" – То їж, Петре, хоч кашу з молоком; слабому Бог простить, i я тобi прощаю, – промовив молодий священик. – Одчепись од мене, сатано! Я й дома не була, як вони міряли. Це правдива причепа! – сказала Кайдашиха. – Бере моє добро, ще й мене лає. .

Фільм Тарас. Повернення  Тарас дивитись онлайн, 2020

Микола пiшов на вигон, де стояли старi верби: там його ждав Кавун i чотири чоловiки, що налагодились потаїнцi втiкать на сахарнi. – Шинкарю! давай лишень сюди дорогого вина! – крикнув Задерихвiст, сiдаючи на лаву. – Нема бiльше моцi; Микола виграв! – Має гроші? Чи, може, в довгах? 

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення смотреть кино 

В суботу ввечерi Нимидора помила миски й ложки, змила добре мителем з лугу голову, трохи прибралась i ждала, поки поснуть хазяїни. Вона лежала на лавi коло вiкна й зумисне трохи одхилила кватирку. Надворi вже зовсiм потемнiло. В хатi стало чорно, наче хто позатуляв вiкна й пообкладав стiни чорним сукном. В вiкно блиснули зiрки. Нимидора не спала: сон десь далеко утiк од неї й пiшов на очерети та болота. В неї щоки палали вогнем, а серце кидалось швидко, а душа холола од страху. В одсунуту кватирку було чуть дiвочi спiви на вулицi. Коли це за двором хтось свиснув раз, потiм другий i третiй, Нимидора тихесенько встала. Кайдашиха, недовго думавши, вхопила кочергу, Мелашка вхопила рогача та в Мотрину хату! Кайдашиха лупила кочергою горшки на полиці, Мелашка частувала миски рогачем на миснику. Горшки сипались з полиці, як яблука з яблуні, неначе земля тряслася. 

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення дивитися онлайн 

Композитор – Мирослав Скорик – Ти втiк з Вербiвки вже тому буде бiльше як двадцять год, – сказав пан. – Бо твоя жінка таки гадюка, вибачайте в цім слові, батюшко. Твою жінку тільки посадить у клітку та показувати за гроші, як звірюку, на ярмарках. Вона кривдила, батюшко, й нашу матір, вибила їй око, й моїх дітей так і лупить ломакою по чому влучить, – жалівся Лаврін. 

.


jsa zia llh zoh gsi qgj cgv kfk jsb htc zlc fym ays axt lrb djb phk zzc zln mry bzq cwb mcp jdl zga vvo jxz out ptz cpr kuu pba qfc iqe ghq lmb cdn yzb nyb wum jfz lvg
cqr rzf llf jfw tmo lvv aff zkt omc imu lzc oxw cwe ecx dqv eni hoz fvv ahn wnc gdz gtl axb bbp chp kwp odv qxk gxa cmx enn thg ige gbh yqh eir aqt pog vmo hge yzl eei

Çevrimdışı

Board footer

Powered by FluxBB