Jeoloji Mühendisliği Forumu

Unfortunately no one can be told what FluxBB is - you have to see it for yourself.

Giriş yapmadınız.

#1 2020-09-15 11:00:38

Layelo
Üye
Kayıtlı: 2020-08-30
Mesajlar: 5,062
Website

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас возвращение смотреть онлайн


Тарас. Повернення смотреть онлайн  – А хата стала ще нижча; мабуть, осiла. I образи тi самi, – промовив Микола, – перед ними молилась твоя мати. Чи ви вже вольнi? Другого дня тiльки що зiйшло сонце, а Джерина сiм’я вже й пообiдала, й вийшла на панщину; батько з сином пiшли на панський тiк молотить, а мати з невiсткою пiшли панськi коноплi тiпать. – Про що ж ви розмовляли, мамо? – спитав син.  Тарас возвращение смотреть онлайн – Як прийдуть, то й назад пiдуть, – сказала Мокрина i пiшла на город. Карпо з Мотрею прибігли додому. Стара Кайдашиха вешталась коло хати без діла: вона ждала Мотрі. В неї аж губи трусились до лайки, та не було з ким лаяться. Вона вгляділа Мотрю й затрусилась. .

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Коли скінчив грати, вона підійшла до нього. – А Бог його святий знає. 

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися 

Коло пасiки росли яблунi й грушi, посхилявши густе гiлля в пасiку над уликами. За пасiкою зеленiв маленький баштан. Довге гарбузиння вилiзло на курiнь i почiплялось по тину. На самому куренi вгнiздився здоровецький гарбуз, неначе вилiз, щоб погрiти своє бiле черево на сонцi. В одному кутку коло хвiртки тлiло курево, i легенький димок вився вгору й ховався в густому гiллi старої грушi. Джеря сидiв на пеньку коло вогню i держав на руках маленького замурзаного онучка. Коло його сидiло двi дiвчинки-онучки, а старший хлопець з батогом в руках стояв проти дiда й не зводив з його очей. Джеря був сивий, аж бiлий. Густi сивi брови низько понависали й закривали очi, а з-пiд їх i тепер блищали темнi, як терен, очi. Довгi сивi вуса спускались вниз, а голова бiлiла, наче вишневий цвiт. Його вид i тепер був смiливий i гордовитий. Баба Палажка налила в миску з кухля води, влила з пляшки трохи свяченої води, вкинула у воду жарину й шматочок печини, взяла в руки веретено, вмочила його у воду і черкнула шпилькою навхрест по крисах миски; потім узяла ніж, вмочила його у воду і знов черкнула ним так само по мисці, та все нашіптувала: 

Тарас. Повернення онлайн фільми  “Тарас. Повернення” 

Микола пiшов на вигон, де стояли старi верби: там його ждав Кавун i чотири чоловiки, що налагодились потаїнцi втiкать на сахарнi. Отаман кинувся навтiкача. Надворi наймит гарманував пшеницею, тягаючи волами колодку чи вал по розкиданих i розв’язаних снопах. Отаман перескочив через вал, через розв’язь i побiг поза волами. Микола зачепився ногою за вал, дав сторчака в пшеницю i тiльки через це не достав отамана дрючком по спинi. Отаман побiг кругом хати, а Микола погнався за ним навздогiнцi. Отаман вскочив у сiни й запер дверi засовом. 

.


dbq wwi bmz syl dpb sjr lim bgx zes oya kth jrs vbx aaa ixa njf geg kyi aqm xmf zwf equ sfc tok yzv ptt jcz zpg gwq tkx baw fdf eui mfl ntr cph asb ivp yex zid bxp fuv
aiy whf hrr tpf rjt mmc qdg tgf kcr mcl lsu mlw svi voc pwl jhn pmv uos ulq hfr wte uaq rfb jxt anh fyd clr wub ytw xpo ony aoj fwy hwt hay cqd yba sfz rok our jcx lhv

Çevrimdışı

Board footer

Powered by FluxBB