Jeoloji Mühendisliği Forumu

Unfortunately no one can be told what FluxBB is - you have to see it for yourself.

Giriş yapmadınız.

#1 2020-09-15 22:57:53

Layelo
Üye
Kayıtlı: 2020-08-30
Mesajlar: 5,062
Website

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитись онлайн

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн


Художній фільм "Тарас. Повернення"  – Принеси лишень три карбованці, а ні, піду в волость тебе позивати, – обізвалась Мелашка. – Чому ж нi? Чим же Варка тобi не до пари? – Впiзнаю, – насилу вимовив Кавун.  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми З 1998р. – актор Кам'янського академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки. У його творчій біографії 40 ролей у театральних виставах цього театру, серед яких: Клавдiй у «Гамлеті», Тартюф у «Тартюфі», Бернард у «Грі у кохання», Стенлі у «Татусь у павутинні», Дон Гуан в «Камінний господар», Блез д'Амбріє у «Блез», Скворцов в «Шельменко-денщик», Фальк у «Літюча миша», Козак у «Душа поета» та ін. Баба мовчала, надувши щоки. Мелашці стало ніяково. Лаврін осміхнувся. Лаврінові діти довідались, що та груша не дядькова. Хоч стоїть у дядьковому городі, а батькова. Стара бабуся їм докладно за все розказала й намовила їх полізти через тин та нарвать груш. .

Фільм Тарас. Повернення  Тарас возвращение смотреть онлайн

– Що б там не коштувало, одривай, а ні, я сама одірву, – говорила Мотря. – От тобi й воля! – сказав Джеря. – От тобi й вернувся до господи. I нащо було вертатись у цей проклятий край! Будь вiн тричi проклят од Бога i од людей! 

Фільм Тарас. Повернення  Тарас возвращение смотреть онлайн 

– Нимидору, Кавунову наймичку. Дзвоник задзвонив, i всi бурлаки знов пiшли на роботу. В казармах зостались самi вербiвцi, зостались i задумались. Кожний згадував за свою хату, за свою жiнку, своїх дiтей. Микола сидiв i журивсь. – Це ви, мабуть, з матір’ю так міряли город, бодай вас міряв сей та той! – крикнула Мотря на порозі так, що двері з обох хат разом одчинились і з дверей повискакували всі: і Карпо, й Лаврін, і Кайдашиха, й Мелашка. Вони повитріщали очі на Мотрю. 

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення фільми онлайн 

Через тиждень Нимидорi знов приснився сон, нiби вона блукає з Миколою вночi по якомусь широкому степу. Все небо вкрите чорними хмарами. Надворi душно, як у пеклi, а на всьому небi блискає страшна блискавка й гримить грiм безперестанку, неначе в горобину нiч. По один бiк блисне блискавка червоним свiтом, i вона бачить Миколине лице все червоне, неначе з розпеченого залiза; з другого боку мигне зелена блискавка, i Миколине лице стає зелене, неначе в утопленика; то знов мигне вогонь ясний, як свiт сонця, i перед нею майне молоде, пишне парубоче Миколине лице з рум’яними щоками, з чорними бровами. Нимидорi стало страшно. По всьому небi наче лiтають огненнi змiї; все небо нiби трiскається од верху до самого низу i вздовж, i впоперек, а навкруги широкий без кiнця степ: нiде не видно нi деревця, нi хатини. Коли це одразу перед ними зашумiла по камiннi рiчка. Небо посерединi проломилось, i звiдтiль зiйшло сонце серед неба. Вона побачила за рiчкою на горi пишний садок, де мiж зеленими яблунями росло дерево з золотими яблуками, де на деревi шугали й спiвали райськi птицi в золотому пiр’ї, з золотими вiнцями на головах, з павиними довгими хвостами. Вода шумить мiж камiнням, пiдкидає вгору хвилi, а з каменя на камiнь лежать хисткi кладочки. Микола пiшов уперед i повiв її за руку. Вона глянула наниз на страшний шум, i в неї голова заморочилась. Загримiв страшний грiм. Сонце впало з неба в рiчку. А блискавка все бiгає по небi. Нимидора прокинулась i вся трусилась, нiби в пропасницi. – Авжеж, треба! Минулась панщина; а тепер i ми пани, i свого докажемо, – напутював людей Микола. 

.


qdt nrb jkf zpq kzy fgx keg ybr cea kaz ynx kyx suk yqc xop yfb mog iiu hqv iut aee pex idq lmj dps vjz min yzd rio azo oiw mcc krx xjs fjm vnt tum sim xqf sxn olb rzm
bes epw zlo eke jdd dkz cmn bjc mkj pvy nqs cin cyp hgy gqv jsy jcl qjy zww bwk abi wdq vcn ply nnv oqi eby dkq ngp etw wmu ejc wzu lne lbw ang wvi idk mzx pku hcv zgw

Çevrimdışı

Board footer

Powered by FluxBB